Rumburk

České Švýcarsko jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody České Švýcarsko nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu České Švýcarsko najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak České Švýcarsko nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Rumburk

Ubytování Rumburk a okolí nabízí pro návštěvníky obce Rumburk širokou škálu možností. Ubytování Rumburk představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Rumburk, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region České Švýcarsko je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit České Švýcarsko v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Rumburk? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Rumburk


Pension - Hotel U Lišáka


Pension U Lišáka befindet sich am Stadtrand von Rumburk - Horní Jindřichov. Die Lage des Gästehauses ist ideal für Wanderungen in den Lausitzer Bergen oder im deutschen Zittauer Gebirge und in der Ober- und Unterlausitz.

Depandance der Pension U lišáka


Depandance der Pension U lišáka liegt am Stadtrand von Stadt Rumburk - Horní Jindřichov. Depandance befindet sich im Nachbargebäude der Hotel - Pension U lišáka. Die Lage der Pension ist ideal zum Wandern im Lausitzer Gebirge oder im deutschen Zittauer Gebirge sowie in der Unter- oder Oberlausitz.

Privatunterkunft Ivanka


Privatunterkunft Ivanka befindet sich in der Stadt Rumburk, in der Region Gebiet Sluknov. Die Lokalität befindet sich in einem ruhigen Teil der Stadt Rumburk-Richtung Aloisov.

Více ubytování v lokalitě Rumburk

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Rumburk