Rumburk

České Švýcarsko jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody České Švýcarsko nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu České Švýcarsko najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak České Švýcarsko nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Rumburk

Ubytování Rumburk a okolí nabízí pro návštěvníky obce Rumburk širokou škálu možností. Ubytování Rumburk představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Rumburk, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region České Švýcarsko je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit České Švýcarsko v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Rumburk? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Rumburk


Privatunterkunft Ivanka


Privatunterkunft Ivanka befindet sich in der Stadt Rumburk, in der Region Gebiet Sluknov. Die Lokalität befindet sich in einem ruhigen Teil der Stadt Rumburk-Richtung Aloisov.

Depandance der Pension U lišáka


Depandance der Pension U lišáka liegt am Stadtrand von Stadt Rumburk - Horní Jindřichov. Depandance befindet sich im Nachbargebäude der Hotel - Pension U lišáka. Die Lage der Pension ist ideal zum Wandern im Lausitzer Gebirge oder im deutschen Zittauer Gebirge sowie in der Unter- oder Oberlausitz.

Pension - Hotel U Lišáka


Pension U Lišáka befindet sich am Stadtrand von Rumburk - Horní Jindřichov. Die Lage des Gästehauses ist ideal für Wanderungen in den Lausitzer Bergen oder im deutschen Zittauer Gebirge und in der Ober- und Unterlausitz.

Více ubytování v lokalitě Rumburk

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Rumburk